Ja këngëtarja shqiptare që i mbledh me fshesë dollarët(Foto)

Big Mama është ndër këngëtaret më të pëlqyera në tregun shqiptar.

Ashtu si shumë këngëtarë të tjerë edhe ajo këndon nëpër dasma dhe nëpër festa familjare të ndryshme.LEXO EDHE:

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Amerikës, ku ka mbajtur një koncert për shqiptarët që jetrojnë atje.StrugaLajm

Por nga imazhet e publikuara së fundmi nga Robert Berisha dhe më pas nga vetë Big Mama na kanë lënë gojëhapur.StrugaLajm

Këngëtares shqiptare i kanë hedhur aq shumë para saqë është detyruar t’i mbledhë me fshesë.


Loading...
loading...