Ja kur e cakton Aleanca kandidatin për kreun e Strugës!

Më 9 shtator, Aleanca për Shqiptarët dega në Strugë do të zhvillojë Kuvendin e degës ku do caktohet edhe kandidati i kësaj partie në garën për kreun e Komunës së Strugës mëson Strugalajm.com.Si kandidatë të mundshëm për të garuar në Strugë nga Aleanca për Shqiptarët përmendet lideri Ziadin Sela, por pjesë e garës mund të jetë edhe anëtari i Kryesisë Garip Kaba ,si dhe ushtruesi i detyrës kryetar i degës Ymer Ymeri,por do të jetë Kuvendi i degës që do e zgjidhi këtë dilemë.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...