Ja partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

Ata janë në qendër të vëmendjes në fushën e blertë, por jeta personale e djemve të Kombëtares ka patur gjithmonë interes të lartë për publikun.

Pas humbjes 2-1 me Italinë, Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 2-2 me Kroacinë, në ndeshjen e dytë të Grupit B në Euro 2024. Ndërkohë që djemtë përgatiten për përballjen e rëndësishme kundër Spanjës në datën 24 Qershor, ne po ju prezantojmë me partneret e tyre.

Elseid Hysaj dhe partnerja e tij, Fiorenza Lestakaj janë prindër të tre fëmijëve, Elis, Gloria dhe Teo.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Marash Kumbulla dhe partnerja e tij, Greta Manzato. Çifti të lidhur prej rreth 5 vitesh, janë prindër të një vajze me emrin Matilde.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Berat Gjimshiti, Alisa Milenkoviç
Lidhja e tyre bëri shumë bujë vite më parë, duke përmenduar faktin se bëri xhiron e rrjetit origjina e saj serbe, edhe pse në jetëshkrimin e saj nuk përmendet kjo gjë, duke shtuar Zvicrën si vendin e saj të lindjes. Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali dhe një vajze.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Ermir Lenjani dhe partnerja e tij, Herolinda zgjodhën të martohen pa shumë zhurmë. Në fshehtësi të plotë, ai dhe partnerja e tij kanë kurorëzuar në martesë dashurinë e tyre në vitin 2019 dhe u bënë prindër të një djali me emrin Rian në vitin 2021

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Jasir Asani, Giota
Janë njohur përmes rrjeteve sociale dhe vetëm pak muaj më parë, Jasiri vendosi ta bënte lidhjen publike duke publikuar një foto me partneren e tij, Giotën.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Amir Abrashi, Rona KoshiStrugaLajm

Amir Abrashi jeton prej vitesh historinë e dashurisë me Ronën dhe vetëm një vit më parë u kurorëzuan në martesë.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Arbër Hoxha
Sulmuesi i Kombëtares u fejua dy vite më parë me partneren e tij e cila padyshim këtë evropian do të jetë tifozja më e zjarrtë e tij.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Thomas Strakosha, Esther Adjoa Asideu
Prej dy vitesh portieri i Kombëtares tonë është në lidhje me modelen bukuroshe, me të cilën poston shpesh foto në rrjetet sociale. Pak kohë më parë e ka prezantuar edhe me familjen e tij.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Ylber Ramadani dhe partnerja e tij, Dardane
Ramadani dhe partnerja e tij, Dardane kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në vitin 2020 dhe janë prindër të dy fëmijëve.

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë
Arlind Ajeti dhe partnerja, prej më shumë se 10 vitesh krah njëri-tjetrit.

In : Aktuale

Loading...
loading...