Ja si huliganët godasin Ziadin Selës (VIDEO)

Dalin pamjet e para se si është goditur Ziadin Sela i cili është afër Zoran Zaevit. Në fillim gjujanë me mjete të forta ku e lëndojnë në kokë e më pastaj thuhet se kanë tërhequr zvarrë.

Në këtë video shihet deputeti i VMRO-së i cili mundohet ti bind  që mos të vazhonin të gjuanin me gjësende të forta në drejtim të Zaevit, Selës dhe deputetëve të tjerë që gjendeshin aty. Në video shihet teksa Gjorçev flet me një protestues me maskë dhe pastaj ai jep sinjal tek të tjerët për të ndaluar sulmin./

StrugaLajm


Loading...
loading...