Ja si protestohet në Bruksel për Ziadin Selën!

Një grup shoqatash kanë paralajmëruar protestë masive në Bruksel në përkrahje të Ziadin Selës dhe zbardhjen e sulmit të huliganëve ndaj tij natën e 27 prillit në Kuvendin e Maqedonisë.

Protesta po mbahet përpara Komisionit Evropian (rond-point Schuman – 1000 Bruksel)StrugaLajm

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...