Kapet në Strugë me marihuanë 43 vjeçari nga Ohri

Më 18.11.2023, në ora 23:00 në lagjen “Plitishta” në Strugë, nga ana e punonjësve policorë të NJPB-së Strugë, është ndaluar 43-vjeçari nga Ohri. Ai është gjetur në automjetin e pasagjerëve “Opel” me targa të Ohrit së bashku me dy persona të tjerë dhe gjatë këqyrjes i është gjetur dhe konfiskuar marihuana. Pas dokumentimit të rastit do të vijojë parashtresa përkatëse, njofton MPB.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...