Kasami sot takohet me ambasadorin Bejli

Në momentet kur ndoshta ende nuk do të jetë i përfunduar takimi në Aleksandar Palace mes Ali Ahmetit, Zijadin Selës dhe Vesel Memedit, në ora 15 pritet të filojë takim mes kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami dhe ambasadorit amerikan në Shkup, Xhes Bejli. Siç merr vesh Gazeta Lajm, takimi do të zhvillohet në ambasadën amerikane në Shkup, kurse Kasami do të jetë i shoqëruar edhe nga përfaqësues tjerë të lartë të partisë së tij.

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...