Kryetari i Komunës:Do ta heq derën prej zyres së kryetarit, për qytetarët

Mes shumë të ftuarve në “Përrallë me Tupan” ishte Xhafer Tahiri, kryetari i sapozgjedhur i komunës së Vushtrrisë.

Ai tregoi për fushatën e tij, e cila ishte ndryshe nga të tjerët, pse vendosi të kandidojë për të parin e Vushtrrisë dhe si erdhi deri te fitorja.

Përveq Tahirit të ftuar ishin edhe këngëtarja e mirënjohur Aferdita Demaku, si dhe hoxha nga Gjilani, Burhan Zejnullahu.StrugaLajm

“Përrallë me Tupan” shfaqet çdo të enjte nga ora 20:30, në televizionin First Channel, nën udhëheqjen e Valon Malokut – ValaMala.

In : Rajoni

Loading...
loading...