Kunati e sulmon kunatën me sqepar !

Një shkupjan e ka lënduar me sqepar gruan e vëllaut të tij për shkak të raporteve pronësore-juridike. Incidenti ka ndodhur dje rreth orës 20:00 në fshaitn Mirkovc, kur 59-vjeçari B.P. i ka shkaktuar disa goditje në pjesën e kokës 54-vjeçares S.P. E lënduara është dërguar në Qendrën klinike në Shkup dhe ndodhet në rrezik për jetë. B.P. është arrestuar në stacionin policor Kisella Vodë dhe po ndërmerren masa për ndriçimin e plotë të rastit.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...