Llabunishti e fiton Lokomotivën e Shkupit

Sot pasdite në kushte të vështira si pasojë e motit me shi futbollistët e FK Llabunishti- 2011 fituan ndaj FK Lokomotiva të Shkupi t me rezultat 1: 0 dhe kështu fituan tre pikat e para në këtë fillim të sezonit, goli u shënuar nga Ilija Dallceski në minutën e 55 të ndeshjes, për gëzim e madh e tifozërisë që gjatë gjithë kohës e mbështetën sudrën. Përballja e ardhshme e ekipit nga Llabunishti do të jetë do të jetë me Euromilk.(Strugalajm.com)

Loading...
loading...Loading…


loading…