Martohet Ilir Shaqiri, zbulohen data dhe detajet e dasmës!

Fituesi i “Big Brother VIP” Ilir Shaqiri dhe partnerja e tij Emanuela do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Burime pranë “Vip Magazine” bëjnë me dije se ata do të shkojnë drejt altarit këtë të shtunë, më 30 prill.

Mësohet gjithashtu se Iliri dhe Emanuela kanë zgjedhur që ceremoninë ta zhvillojnë në një restorant pranë bregdetit të Durrës dhe të ftuar do të jenë më shumë se 100 persona.StrugaLajm

Kujtojmë që pas daljes nga BBV, Iliri u shpreh se nuk kishte zhvilluar dasmë, por vetëm një ceremoni martesore në bashki në Itali dhe një darkë private me 14 persona, ndaj dëshira për një dasmë në Shqipëri ishte e madhe
Loading…


loading…