Merko: Nuk bie pre e provikimeve të Ziadin Selës,ta lëm popullin të votojë

Ramiz Merko, kryetari i degës së BDI-së në Strugë, kur u pyet nga Strugalajm.com rreth prononcimit më të fundit të Ziadin Selës i cili e konsideroi atë si një kandidatur të gënjeshtërt me cilësi manipulatori, nënvizoi se nuk bien pre e provokimeve të tilla.’’Nuk bien pre provokimet e tij .Jam për zgjedhje të qeta të lira dhe pa problem ta lëmë popullin të votojë ‘’tha Merko .Edhe pse akoma nuk ka një zyrtarizim Ramiz Merko sipas gjithë gjasave do të jetë kandidat I BDI-së në Strugë.(Strugalajm.com)

StrugaLajm
In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...