Moti sot me diell dhe i ngrohtë

Gjatë ditës së sotme do të mbizotrojë mot me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 9 gradë, ndërsa ato të ditës prej 19 deri 25 gradë Celsius. Edhe në Shkup moti do të jetë i ngjashëm, kurse temperaturat do të arrijinë vlerën maksimale prej 23 gradë Celcius.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...