MSH:Struga nuk ka raste të reja me koronavirus

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 7 viktima nga koronavirusi. 6 viktima në Spitalin 8 shtatori dhe një në klinikën për sëmundje infektive.

Njëri nga viktimat është i moshës 83 vjeçare, një tjetër nga Ohri i lindur në vitin 1976 dhe një i lindur në vitin 1947.
Ndërkohë që jo-zyrtarisht mësojmë se numri i të infektuarve në 24 orët e fundit është 89 ndërsa për Strugën nuk raportohen raste të reja. StrugaLajm

Ndryshe ministri i shëndetësisë Venko Filipçe ka paralajmëruar konferencë për shtyp në ora 15;00.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...