Aksident i rëndë në Tetovë dy të vdekur dhe disa të lënduar (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në afërsi të fshatit Odri, dy persona kanë ndruar jetë nga nacionaliteti Maqedonas kurse disa të tjerë të lënduar janë dërguar në spital me emergjencë po të njejtit nacionalitet njofton Tetova1.

Dy persona që ndëruan jetë ishin me veturën ngjyrë të gjelbërt.

 StrugaLajm

 

In : Aktuale

Loading...
loading...