Nipi e rrah gjyshin dhe partneren e tij

Policia ka raportuar se dje në orën 22:30, zyrtarët policorë të Policisë në Vinicë kanë arrestuar P.T (32) nga Vinica, pas kallëzimit të mëparshëm se kishte sulmuar fizikisht gjyshin e tij P.T. dhe gruan e tij të pamartuar 70-vjeçare.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...