Noizy dërgon mesazh ‘live’ në emisionin e Blendi Fevziut, do t’i ndërtojë shtëpinë një familje në nevojë

Noizy dërgon mesazh ‘live’ në emisionin e Blendi Fevziut, tregon se do t’i ndërtojë shtëpinë një familje në nevojë

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, është një prej figurave më të diskutuara në mediat vendore.

I njëjti është shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e tij, dhe njëherësh vazhdon të jetë më se i kërkuar në koncerte.StrugaLajm


Loading...
loading...