Policia e Strugës jep detaje për vdekjen e 49 vjeçarit nga Bogovica

Personi K.A (49) nga fshati Bogovicë i Strugës dje është lënduar duke prerë dru. Ai është dërguar në kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” për t’iu ofruar ndihmë ku nuk i ka mbijetuar plagëve.

Rastin sipas policisë së Strugës është lajmëruar dhe rreth orës 19.00.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...