Pronari vret plaçkitësit në një këmbimore në Shkup

Pronari vret plaçkitësit në një këmbimore në Kisella Vodë

Dy plaçkitës të armatosur janë futur në një këmbimore në Kisella Vodë të Shkupit. Pas tentimit për ta plaçkitur këmbimoren, pronari ka arritur t ua merr armen dhe t’i vret plaçkitësit. Rruga drejt këmbimores është bllokuar nga policia e cila po heton rastin. (koha.mk)StrugaLajm








Loading…


loading…