Rrihen mes vete burrë e grua, më pas sulmojnë edhe vajzën

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një mashkull dhe një femër, pasi kanë sulmuar njëri-tjetrin, e më pas kanë sulmuar fizikisht edhe vajzën e tyre.

Rasti ka ndodhur të enjten në Prishtinë, në ora 05:1StrugaLajm

“Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër të dy kosovarë, të cilët pas një mosmarrëveshje kishin sulmuar fizikisht njëri tjetrin e më pas edhe vajzën e tyre”, thuhet në raport.StrugaLajm

Si pasojë e sulmit të dyshuarit dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. 

In : Aktuale

Loading...
loading...