Saliu: Mendu Thaçi, thuaj po qeverisë

Gazetari Urim Saliu në një postim në facebook ka kërkuar nga Menduh Thaçi që të bëhet pjesë e qeverisë për hir të përkrahësve dhe militantëve që e kan përkrah deri në këto zgjedhje, raporton portali “tetova1”
“Per hir te rezistences se tyre, te perkrahesve te parezerve, militanteve te pakompromis.Per hir te dinjitetit dhe asaj qe ata nuk u zbrapsen per asnje cast te vetem.Jo per hir te struktures partiake, por per hir te menyres se si qendruan kaq forte ne kauzen dhe rezistencen e tyre, elektorati i PDSH-se meriton qe te jete partia qe e mbeshteten ne Qeveri.Dhe z. Menduh Thaçi moz hezito me per ta bere kete .Krejt te Qeveria e kane mendjen.Lirisht thuaj PO”. shkruan Saliu në facebook.

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...