Selami Kolonja,artisti i njohur nga Struga vjen me një këngë të re(Video)

Artisti i njohur nga Struga,Selami Kolonja i duartrokitur në gjithë hapësirën shqiptare për vlerat që ka sjellur në muzikë vjen para publikut me një projekt të ri .Artisti strugan këtë radhë vjen me këngën”Do të rrojë pa ty”me tekst dhe muzikë po të tij,ndërsa orkestrimi është bërë nga Shpëtim Saraçi ,kurse për klipin është kujdesur Visar Loku.”Përshēndetje të nderuar .


Kjo ështê kënga ime e re e titulluar:
“Do rroj pa ty ”
Text muz S.Kolonja
Orkestemi Shpetim Saraçi
Videoklipi : Visar Loku” ka thënë Kolonja për këtë projekt të fundit të tij.(Strugalajm.com)StrugaLajmStrugaLajm

StrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...