Shkumbin Istrefi pasi Festivali iu dedikua Vjosës: Na mungove ne Prifest dhe do të na mungosh

Pak muaj më parë, ka ndërruar jetë regjisorja e njohur kosovare, Vjosa Berisha.

E ajo ishte themeluesja e festivalit “PriFilm Fest”, shkruan lajmi.net.

Së fundi është mbajtur ky festival për pesë ditë rresht.

Në shenjë kujtimi për të, festivali iu dedikua asaj me moton: Vjosa Forever PriFest.

Edhe vëllai i saj, Shkumbin Istrefi ka publikuar një imazh të Vjosës duke i shkruar fjalët e ndjera.

“Ota, na mungove ne Prifest dhe do te na mungosh”, shkroi aktori./Lajmi.net/

Loading...
loading...

Loading…


loading…