Shqiptarët dalin për të festuar 28 Nëntorin, theren me thika (Video)

Një sherr masiv mes shqiptarësh është shënuar në Londër.

Sherri shpërtheu mes disa të rinjve ditën kur emigrantët shqiptarë në kryeqytetin britanik ishin mbeldhur për të festuar 28 Nëntorin, raporton Daily Mail. Autorët ende nuk janë identifikuar.

Policia britanike njoftoi se kishte mbërritur kur sherri kishte përfunduar dhe deri më tani, asnjë person nuk kishte bërë denoncim apo kërkuar ndihmë mjekësore.StrugaLajm

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...