Rakipi: Ndihem i kërcënuar nga Edi Rama, por dy duar për një kokë janë

Gazetari Ylli Rakipi u shpreh dje se është ndjerë i kërcenuar nga kryeministri Edi Rama.

Në studion e “5 Pyetjet” nga Babaramo”, Rakipi tha se do të kundërpërgjigjet po në të njëjtën formë, pasi siç thotë ai, “dy duart për një kokë janë”.

“Edi Rama ka një luftë personale me mua.

StrugaLajmStrugaLajm

Ai ka dalë publikisht duke më konsideruar si “Ylli Kadriu”, ai e ka personale po ta vini re.StrugaLajm

Edhe unë, kolegët e mi dhe njerëzit që preken do ta kemi personale.

Dy duart për një kokë janë.

Kam lindur në këtë vend shumë vite më parë dhe sigurisht dy duar janë për një kokë. Le të vazhdojë, punë e tij”, shprehet Ylli Rakipi.

In : Aktuale, Rajoni

Loading...
loading...