Struga Trim&Lum e nis me barazim kampionatin

Sot në Tetovë, FC Struga Trim&Lum u përball me Renovën ne xhiron e parë të sezonit të ri futbollistik 2020/21 në RMV.

Ndeshja perfundoi me rrjeta të paprekura dhe ekipi strugan kthehet nga Tetova me 1 pikë. Në xhiron e dytë Struga përseri si mysafire do të perballet me ekipin e KF Shkëndijës.

Më poshtë mund të shihni edhe rezultatet e takimeve të tjera të xhiros së parë:

Të shtunën (08.08.2020)

Vardar – Borec 0-1

Të dielen (09.08.2020)StrugaLajm

Shkupi – Shkëndija 2-2

Bellasica – Sileks 0-6

Makedonija GjP – Rabotbicki 2-1

Pelister – Akademija Pandev 1-0

In : Aktuale

Loading...
loading...