Strugani ,Pajtim Kasami afër kalimit te Grasshoppers!

Sulmuesi shqiptar nga Struga, Pajtim Kasami sezonin e ardhshëm do të luaj në skuadrën zvicerane, Grasshoppers.Kështu raportojnë mediet zvicerane. Kasami sezonin e fundit luajti tek Nottingham Forest në formë huazimi nga Olympiakosi, transmeton kp.Reprezentuesi i Zvicrës, ka refuzuar ofertën e skuadrës italiane, Chievo dhe thuhet se lojtari dëshiron të luaj tek Grasshoppers.

StrugaLajm
In : Aktuale, Sport

Loading...
loading...