Temperatura sot deri në 40 gradë

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga pjesa veriore.StrugaLajm

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 22, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 33 deri 40 gradë celsius. Në ditët në vijim moti do të jetë i ngrohtë dhe me temperatura mbi 30 gradë celsius.

In : Aktuale

Loading...
loading...