Tragjedi në Librazhdë, theri gruan dhe më pas u hodh nga ballkoni (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në mbrëmje në Librazhd, aty ku një burrë ka therur me thikë gruan e tij.

Ngjarja ndodhi në lagjen “Shkumbin”, Librazhd, ku në banesë Daut Gjokola, 53 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me mjet të mprehtë (thikë) bashkëshorten e tij Lule Gjokola, 49 vjeçe.

Pasi ka goditur graun me thikë shtetasi D.Gj., është hedhur nga kati i katër i apartamentit të tij, për pasojë ka ndërruar jetë menjëherë.

Bashkëshortja e tij është transportuar menjëherë për në spital por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë sapo ka mbrritur në spital.

Mësohet se çifit ka lënë pas dy fëmijë.

Loading...
loading...Loading…


loading…