Vëllai i Ahmetit thirrje për bashkim, ja porosia e tij (VIDEO)

Fekri Ahmeti, vëllai i kreut të BDI-së, Ali Ahmeti përmes një mesazhi në rrjetet sociale bën thirrje për unifikim të faktorit politik shqiptar.

Ai këtë porosi e përcjell përmes një poezie të shkruar të rilindasëve shqiptarë, duke thënë se atdhetarët shqiptarë o sot o kurrë duhet të bashkohen, të lënë anash ndarjet dhe grindjet. Ja më poshtë recitimi nga Fekri Ahmeti.StrugaLajm

https://www.facebook.com/fekri.ahmeti.3/videos/3609932252373394/

In : Aktuale

Loading...
loading...