Vetura në lëvizje merr flakë në aksin Prrenjas-Librazhd

Një automjet në lëvizje është përfshirë nga flakët në aksin rrugor  Prrenjas – Librazhd.

Policia njofton se “mjeti me targa TR 3430 K në pronësi të një firme drejtuar nga shtetasi H.Rr me banim në Tiranë ka marrë flakë në ecje e sipër”

Shkak dyshohet të ketë qenë një shkëndije elektrike e mjetit.

Nga ngjarja nuk ka persona të dëmtuar.StrugaLajm

Grupi hetimor ndodhet  në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore dhe proçeduria

In : Rajoni

Loading...
loading...