Vritet doktoresha e Neurologjisë nga Ohri!

Një grua 53 vjecare është gjetur e vdekur nga plagët e thella me thikë në pjesën e qafës dhe duarve në shtëpinë e saj në rrugën “Elisie Popovski”.

Bëhet fjalë për M.C.J, e lindur në vitin 1964 në Ohër, e cila sipas informacioneve të para ka punuar si mjeke në Klinikën e Neurologjisë.

Policia konfirmoi se ky rast është paraqitur mbrëm rreth orë 21:00. Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se po punojnë për zbardhjen e plotë të rastit.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...