“Zemren se çma plase ” Artisti strugan Skifter Etemi ,se shpejti sjell kengen e tij me te re!

Ky eshte titulli i kenges qe do te publikohet se shpejti ,nga Artisti i mirenjohur ne Shqiperi dhe ne Diaspore Skifter Etemi !I njohur per zërin dhe interpretimin e tij te vecante,kete here vjen me nje tjeter interpretim te gershetuar midis kenges folklorike dhe asaj moderne.Artistin e shohim te ftuar ne shume organizime ,gezime familjare ,si ketu edhe kudo jashte vendit ku ka shqiptare. Pas nje pauze qe preku gjithe boten ,ajo e pandemise ,Artisti vjen tani me klipin e ri,ku premton se do jete nje kenge shume e pelqyer nga te gjithe.Prej shume vitesh karriere te pasur muzikore ,i pyetur nga ne se cili eshte celesi i suksesit se karrieres se tij?
Artisti pohon se eshte mbeshtetja dhe dashuria qe i ka dhene publiku nder vite,
per te cilen ju eshte mirenjohes dhe falenderues te gjitheve .Theksojme se ai numeron shume kenge te cilat jane kthyer ne hite dhe shume te degjuara per te gjithe ne,ku spikat tematika qe trajton dhe zeri i tij karakteristik unik.Me nje sharm dhe prezence skenike tipike te tij,duhet theksuar se ai mbetet nje nder Artistet me te kerkuar te momentit.
Le te presim me padurim publikimin e klipit te ri,per te cilin Artisti pohon se do jete gati per pak dite.
Por cilat jane projektet e tij ne te ardhmen ?
Artisti pohon se se afermi serish do te kemi gati edhe dy klipe te tjera,te cilat jane me tematika te vecanta dhe shume te dashura per publikun.
Ne i urojme suksese dhe mirepresim se shpejti Klipin e ri

StrugaLajm
Loading…


loading…