Ziadin Sela reagon ashpër : Dje Agimi sot Talati

E vërteta e xhveshur. Dje Agimi sot Talati.

Imagjinoni njeriu që u zgjodh kryetar kuvendi nën brohoritje dhe zhurmë pa mikrofon përpara tij, sot (gjoja) i pengoi vetem nje zë për ta hedh ne votim propozimin për marrjen e imunitetit te Trajko Veljanovskit.


Ishte njê zë apo janë shumë afera, mes të cilave edhe 27 prilli (për të cilën Veljanovski ka shum çka mund të zbuloj) që e detyruan kreun e BDI-së të bëj skenarin e sontëm ?
P.S. Është dora e zgjatur apo bishti i kapur!?

In : Aktuale

Loading...
loading...