Zjarri rrezikon fshatin Zagraçan të Strugës

Zjarri ka shpërthyer në afërsi të fshatit Zagraçan.Momentalishtë janë aktivizuar banorët për të lokalizuar zjarrin.Ndërkohë, edhe nga Njësiti Zjarrfikës konfirmojnë rastin dhe informojnë se po dërgojnë një ekip atje.Zjarri ka shpërthyer në krastën e fshatit shumë afër shtëpive të fshatit.(Strugalajm.com)

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...