Arrestohet militanti i PD, që urinoi te ”Qeveria”

Policia ka vënë në pranga një shtetas për veprime të pahijshme në publik.

Bëhet fjalë për militantin e opozitës, që u filmua teksa urinonte në derën e Kryeministrisë më 13 Prill.

Florian Marku nga Shkodra është identifikuar pas këqyrjes së kamerave të sigurisë dhe kjo i ka kushtuar prangat.

Për veprimin e Markut, Bashkia e Tiranës gjobiti Partinë Demokratike fill pas protestës.

Loading...
loading...Loading…


loading…