Reklamo ketu!

Atdhe Mazari,futbollisti strugan bashkohet me Shqipërinë

Në konferencën e sotme për shtyp, trajneri i Kombëtares U-19, Nevil Dede, ka publikuar listën e futbollistëve të tij që do përfshihen në një minifazë stërvitore, të kombinuar me disa ndeshje miqësore gjatë grumbullimit në kompleksin “Tropikal”, në Durrës shkruan Strugalajm.
Sa i përket listës së Kombëtares U-19, me trajner Nevil Dede, bie në sy prania e gjashtë lojtarëve nga Shkëndija e Tetovës në mesin e të cilëve edhe futbolliti i talentuar nga Struga Atdhe Mazari mëson Strugalajm.com.
Mbrojtësit: Neshat Murati, Amir Rexhepi, Imran Fetai dhe mesfushorët Atdhe Mazari, Ron Sinani dhe Genc Gashi.(Strugalajm.com)