Afrim Gashi do jetë kryetar i Parlamentit të Maqedonisë

Bisedimet mes VMRO-së dhe VLEN-it për formimin po vazhdojnë.

Tani më ka filluar edhe ndarja e resoreve.

Agjencia e lajmeve INA mëson se kryeparlamentar i ardhshëm i Maqedonisë së Veriut do të jetë Afrim Gashi nga Alternativa.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...