Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, vetura “fluturon” në drunj (FOTO)

Sot paradite ka ndodhur aksident në autostradën Shkup-Tetovë afër fshatit Bojanë, vetura Porshe Panamera “fluturon” në drunj – FOTO-ja është marrë nga Facebook dhe nuk dihet a ka të lënduar.

StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...