Aksident në qytetin e Strugës!

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak casteve në Strugë ku janë përplasur dy makina.Aksidenti ka ndodhur në rrugën në afërsi të Nefrologjisë. Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po heton rastin.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...