Aksident në rrugën e Bixhovës,lëndohen tre persona

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën drejt  Bixhovës të Strugës ku janë përplasur dy makina.Siç bëjnë të ditur nga Urgjenca e Strugës tre personat që kanë udhëtuar kanë kërkuar ndihmë mjekësore dhe janë transferuar në Spitalin e Strugës, por bëhet e ditur që gjendja e tyre është jashta rrezikut për jetën.Policia ka shkuar në vendngjarje për të rregulluar trafikun dhe hetuar rastin.(Strugalajm.com)1495631736507 1495631878346

StrugaLajm
In : Aktuale

Loading...
loading...