Aksident në rrugën nga Ohri drejt Strugës,rrezikon jetën motorristi

Një motiçiklistë po lufton për jetën pasi ka humbur drejtimin e mjetit në rrugën Ohër-Strugë.Aksidenti ka ndodhur pasi ka ardhur deri te përplasja ndërmjet motorrit dhe një makine në afërsi të manastirit Shën Erazmo.Pas aksidentit ai në gjendje të rëndë është dërguar në Spitalin e Traumologjisë.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...