Aksident trafiku në Strugë 63 vjeçari përfundon në “Spitalin e Eshtrave”

Më 13.08.2020 në orën 10.10, në rrugën “Prva Makedonska Udarna Brigada” në Strugë, ka ndodhur një aksident trafiku midis një kamioni “Peugeot” me targa të Shkupit, i drejtuar nga TT (41) nga Manastiri dhe një këmbësor M. J. (63) nga fshati Kuklish i Strumicës. Këmbësori pësoi lëndime të rënda trupore dhe pas marrjes së ndihmës mjekësore në Spitalin Shën Erasmo në Ohër, ajo u la e lirë për trajtim në shtëpi. Ekipet e policisë kryen kqyrje në vendngjarje .

Sektori për Punë të Brendshme Ohër.Zëdhënëse e SPB Ohër Merlina IslamiStrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...