Aksident zinxhir në afërsi të Qafë Thanës

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Qafë Thanë.

Në aksident janë përfshirë 4 makina, dy prej të cilave më targa shqiptare dhe dy me targa maqedonase.

Deri më tani nuk ka informacion për të lënduar, por vetëm dëme materiale.StrugaLajm

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë shqiptare, por ende nuk dihen qartë shkaqet e aksidentit.

In : Aktuale

Loading...
loading...