Aksident zinxhiror në rrugën Strugë-Dibër,këmbësori përfundon në Spital

Në rrugën regjionale Strugë-Dibër në kryqëzimin me rrugën lokale të Vranishtit dje ka ndodhur një aksident trafiku ku janë përfshirë një kamion me targa të Ohrit si dhe dy makina me targa të Strugës ku i lënduar ka mbetur 65 vjeçari nga fshati Vranishtë njofton policia për Strugalajm.65 vjeçari është trandportuar drejt Spitalit të Traumës në Ohër ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.Policia njofton se ka kryer hetimet e nevojshme për zbardhjen e rastit.(Strugalajm.com)

StrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...