Aksidentohen tre makina në kryqëzimin e Misleshovës!

Në një aksident të ndodhur dje në rrugën magjistrale Strugë-Ohër-Shkup në kryqëzimin në Misleshovë janë përplasur dje tre makina dhe për pasojë një person përfundon në Spital njofton policia.Si pasojë e lëndimeve 48 vjeçarja që udhëtonte me njërën nga makinat është transportuar në Spitalin e Traumës në Ohër për kurim.(Strugalajm.com)

 StrugaLajm

In : Aktuale, Struge

Loading...
loading...