Ali Ahmeti nesër në takim me të vetët

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, nesër, e enjte 27 dhjetor 2018, me fillim në ora 13:00 do të mban takimin e fundvitit me aktivin partiak.

Ahmeti pritet të falënderoj bashkëpartiakët e tij për punën në institucionet shtetërore si dhe angazhimin në forumet partiake.StrugaLajm

Ai gjithashtu pritet të jap një deklaratë për zhvillimet e fundit politike në Maqedoni, njofton agjencia e lajmeve INA.StrugaLajm

In : Aktuale

Loading...
loading...