Bëhen “llom” dy kunata shqiptare, njëra përfundon në spital, tjetra në paraburgim

Është arrestuar një grua në Deçan e cila ka sulmuar rënd kunatën e saj, dhe si pasojë e lëndimeve kjo e fundit ka përfunduar në spital.

Policia njoftoi se ajo gjithashtu ka fyer familjarët dhe ka demoluar shtëpinë.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi qe e njëjta pasi ka demoluar shtëpinë, ka fyer familjaret dhe ka sulmuar fizikisht kunatën e saj viktimën femër kosovare”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë./faktiditor.ch/

Loading...
loading...Loading…


loading…