Bekim Qoku: Vota për Arben Taravarin, është votë kundër Ballkanit të Hapur

Përfaqësuesi i Vetëvendosjes në koalicioni VLEN, Bekim Qoku nga Shkupi ka bërë thirrje të votohet kandidati për president, Arben Taravari.StrugaLajm

Porositi, se vota për Taravarin, nënkupton edhe votë kundër politikave kombëtare të Maqedonisë për të mbështetur iniciativat si Ballkani i Hapur, të cilat sipas tij janë në dëm të Kosovës dhe shqiptarëve./TV21

In : Aktuale

Loading...
loading...