Bujar Osmani: Shumica është e garantuar, kemi 61 deputetë

Ministri i Jashtëm dhe zëdhënësi i BDI-së, Bujar Osmani në Click Plus në TV21, u shpreh i bindur se shumica në Kuvend është e garantuar.

Tha se kanë 61 deputetë.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com

Loading...
loading...Loading…


loading…